Aktualności
Przekaż 1% swojego opodatku
2012-01-05, 20:40

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Przyjaciele pływania !

Od dnia szóstego lutego 2008 roku Klub Sportowy "KORNER" posiada status organizacji pożytku publicznego. Status taki pozwala Państwu na przekazanie klubowi 1% podatku od dochodów osobistych.

Wpisanie w deklaracji podatkowej za rok 2011 zamiaru przekazania tej kwoty na Klub "KORNER" spowoduje, że będziemy mogli jeszcze więcej i jeszcze lepiej szkolić dzieci i młodzież, organizować zawody, prowadzić szkółki pływackie.

Każdy, kto chciałby wspomóc klub , może w składanej przez siebie deklaracji podatkowej za rok 2011 podać wysokość zadeklarowanej wpłaty, która nie może przekroczyć 1% podatku należnego oraz dane pozwalające na zidentyfikowanie organizacji pożytku publicznego, to jest jej nazwę oraz numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego.

W przypadku naszego klubu należy wpisać:


Klub Sportowy "KORNER" w Zielonej Górze
Numer KRS 0000088980


Wpłata na rzecz organizacji pożytku publicznego nie jest darowizną, bo przekazuje się pieniądze, które i tak stanowią podatek - tak więc Państwo decydujecie czy wolicie te pieniądze przekazać Skarbowi Państwa czy może lepiej wprost organizacji pożytku publicznego, która potrafi je znacznie lepiej wykorzystać i to na cel, który jest Państwu bliski.

Jeszcze raz zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej działalności i przekazanie naszemu klubowi 1% podatku. Zachęcajcie do tego również swoją rodzinę, znajomych i przyjaciół.

powrót »